LEGO Speed Champions 77257 - McLaren W1
Symbol: 77257
Dostępność: 29 szt.
Cena: 114.78 Cena przed promocją: 127.53 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 77257
Dostępność: 29 szt.
Cena: 114.78 Cena przed promocją: 127.53 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Liczba minifigurek do zabawy | 1 szt. |
| Instrukcja | Tak |
| Ilość elementów | 287 |
| Zalecany wiek | 9 lat+ |
| Seria | Speed Champions |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 317 g |
| Szerokość opakowania | 262 mm |
| Wysokość opakowania | 141 mm |
| Głębokość opakowania | 61 mm |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 140mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl