LEGO Speed Champions 77254 - Samochód sportowy Ferrari SF90 XX Stradale
Symbol: 77254
Dostępność: 21 szt.
Cena: 133.65 Cena przed promocją: 148.50 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 77254
Dostępność: 21 szt.
Cena: 133.65 Cena przed promocją: 148.50 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Liczba minifigurek do zabawy | 1 szt. |
| Ilość elementów | 339 |
| Instrukcja | Tak |
| Zalecany wiek | 9 lat+ |
| Seria | Speed Champions |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Głębokość opakowania | 61 mm |
| Wysokość opakowania | 141 mm |
| Szerokość opakowania | 262 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 350 g |
| Szerokość | 60mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 260mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl