LEGO Pokemon 72151 - Eevee
Symbol: 72151
Dostępność: 30 szt.
Cena: 238.69 Cena przed promocją: 265.21 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 72151
Dostępność: 30 szt.
Cena: 238.69 Cena przed promocją: 265.21 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Seria | Pokémon |
| Instrukcja | Tak |
| Ilość elementów | 587 |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Wysokość opakowania | 262 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 715 g |
| Szerokość opakowania | 282 mm |
| Głębokość opakowania | 76 mm |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 280mm |
| Wysokość | 75mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl