LEGO Okolicznościowe 40725 - Kwiaty wiśni
Symbol: 40725
Dostępność: 30 szt.
Cena: 68.38 Cena przed promocją: 75.98 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 40725
Dostępność: 30 szt.
Cena: 68.38 Cena przed promocją: 75.98 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | BOTANICALS |
| Ilość elementów | 430 |
| Zalecany wiek | 8 lat+ |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Głębokość opakowania | 45 mm |
| Wysokość opakowania | 190 mm |
| Szerokość opakowania | 141 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 174 g |
| Szerokość | 141mm |
| Długość | 192mm |
| Wysokość | 51mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl