LEGO Ninjago 71836 - Arcysmok skupienia
Symbol: 71836
Dostępność: 4 szt.
Cena: 357.71 Cena przed promocją: 397.46 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 71836
Dostępność: 4 szt.
Cena: 357.71 Cena przed promocją: 397.46 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Liczba minifigurek do zabawy | 8 szt. |
| Instrukcja | Tak |
| Ilość elementów | 869 |
| Seria | NINJAGO® |
| Zalecany wiek | 9 lat+ |
| Wysokość produktu | 270 mm |
| Głębokość opakowania | 59 mm |
| Wysokość opakowania | 282 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 878 g |
| Szerokość opakowania | 540 mm |
| Szerokość | 540mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 280mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl