LEGO Minifigurki 71052 - Seria 29 V111
Symbol: 71052
Dostępność: 0 szt.
Cena: 20.75 Cena przed promocją: 23.05 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 71052
Dostępność: 0 szt.
Cena: 20.75 Cena przed promocją: 23.05 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Liczba minifigurek do zabawy | 1 szt. |
| Seria | Minifigurki |
| Instrukcja | Tak |
| Zalecany wiek | 6 lat+ |
| Ilość elementów | 8 |
| Waga produktu | 18 g |
| Wysokość opakowania | 106 mm |
| Głębokość opakowania | 28 mm |
| Szerokość opakowania | 94 mm |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 95mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl