LEGO Marvel Super Heroes 76178 Daily Bugle
Symbol: 76178
Dostępność: 12 szt.
Cena: 2620.62
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 76178
Dostępność: 12 szt.
Cena: 2620.62
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Ilość elementów | 3772 |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Liczba minifigurek do zabawy | 25 szt. |
| Seria | Marvel |
| Instrukcja | Tak |
| Wysokość opakowania | 582 mm |
| Szerokość opakowania | 480 mm |
| Szerokość produktu | 270 mm |
| Głębokość opakowania | 170 mm |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Waga produktu | 3 kg |
| Wysokość produktu | 820 mm |
| Szerokość | 580mm |
| Długość | 475mm |
| Wysokość | 168mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl