LEGO Inne 40815 - Tort na przyjęcie urodzinowe
Symbol: 40815
Dostępność: 24 szt.
Cena: 71.12
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 40815
Dostępność: 24 szt.
Cena: 71.12
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Ilość elementów | 219 |
| Seria | Seasons and occasion |
| Instrukcja | Tak |
| Zalecany wiek | 7 lat+ |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Głębokość opakowania | 60 mm |
| Szerokość opakowania | 190 mm |
| Wysokość opakowania | 140 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 233 g |
| Szerokość | 142mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 67mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl