LEGO Ideas 21358 - Maszyna z minifigurkami
Symbol: 21358
Dostępność: 18 szt.
Cena: 819.59 Cena przed promocją: 910.66 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 21358
Dostępność: 18 szt.
Cena: 819.59 Cena przed promocją: 910.66 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Liczba minifigurek do zabawy | 16 szt. |
| Ilość elementów | 1343 |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Seria | Ideas |
| Instrukcja | Tak |
| Wysokość produktu | 280 mm |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Wysokość opakowania | 452 mm |
| Szerokość opakowania | 277 mm |
| Głębokość opakowania | 135 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,29 kg |
| Szerokość | 485mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 300mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl