LEGO Icons 11376 - Ford Model T
Symbol: 11376
Dostępność: 9 szt.
Cena: 574.97 Cena przed promocją: 638.85 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 11376
Dostępność: 9 szt.
Cena: 574.97 Cena przed promocją: 638.85 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Ilość elementów | 1060 |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | LEGO® Icons |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Głębokość opakowania | 94 mm |
| Wysokość opakowania | 262 mm |
| Szerokość opakowania | 382 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,45 kg |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 95mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl