LEGO Icons 10329 - Małe roślinki
Symbol: 10329
Dostępność: 30 szt.
Cena: 195.62 Cena przed promocją: 217.36 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 10329
Dostępność: 30 szt.
Cena: 195.62 Cena przed promocją: 217.36 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Instrukcja | Tak |
| Ilość elementów | 758 |
| Seria | LEGO® Icons |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Głębokość produktu | 60 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 160 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 706 g |
| Szerokość opakowania | 380 mm |
| Wysokość opakowania | 260 mm |
| Głębokość opakowania | 55 mm |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 56mm |
| Wysokość | 260mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl