LEGO Harry Potter 76463 - Zamek Hogwart: skrzydło szpitalne
Symbol: 76463
Dostępność: 9 szt.
Cena: 396.05 Cena przed promocją: 440.06 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 76463
Dostępność: 9 szt.
Cena: 396.05 Cena przed promocją: 440.06 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Liczba minifigurek do zabawy | 7 szt. |
| Seria | Harry Potter™ |
| Ilość elementów | 907 |
| Instrukcja | Tak |
| Zalecany wiek | 9 lat+ |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 380 mm |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Wysokość opakowania | 380 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,4 kg |
| Szerokość opakowania | 260 mm |
| Głębokość opakowania | 90 mm |
| Szerokość | 385mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 260mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl