LEGO Harry Potter 76442 - Zamek Hogwart: Zajęcia z zaklęć i uroków
Symbol: 76442
Dostępność: 23 szt.
Cena: 86.05 Cena przed promocją: 95.61 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 76442
Dostępność: 23 szt.
Cena: 86.05 Cena przed promocją: 95.61 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek | 8 lat+ |
| Seria | Harry Potter™ |
| Instrukcja | Tak |
| Liczba minifigurek do zabawy | 3 szt. |
| Ilość elementów | 204 |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Głębokość opakowania | 72 mm |
| Wysokość opakowania | 141 mm |
| Szerokość opakowania | 262 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 316 g |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 70mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl