LEGO Harry Potter 76419 - Zamek Hogwart i błonia
Symbol: 76419
Dostępność: 30 szt.
Cena: 694.28 Cena przed promocją: 771.42 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 76419
Dostępność: 30 szt.
Cena: 694.28 Cena przed promocją: 771.42 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Liczba minifigurek do zabawy | 1 szt. |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | Harry Potter™ |
| Ilość elementów | 2660 |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Głębokość opakowania | 109 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Wysokość produktu | 210 mm |
| Wysokość opakowania | 375 mm |
| Szerokość opakowania | 478 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,08 kg |
| Szerokość | 390mm |
| Długość | 121mm |
| Wysokość | 505mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl