LEGO Gabby's Dollhouse 10788 - Koci domek Gabi
Symbol: 10788
Dostępność: 30 szt.
Cena: 319.37 Cena przed promocją: 354.86 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 10788
Dostępność: 30 szt.
Cena: 319.37 Cena przed promocją: 354.86 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Seria | LEGO® Koci domek Gabi |
| Liczba minifigurek do zabawy | 3 szt. |
| Instrukcja | Tak |
| Ilość elementów | 498 |
| Zalecany wiek | 4 lata+ |
| Wysokość opakowania | 374 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,72 kg |
| Szerokość opakowania | 350 mm |
| Szerokość produktu | 310 mm |
| Głębokość opakowania | 90 mm |
| Wysokość produktu | 340 mm |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 375mm |
| Wysokość | 350mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl