LEGO Friends 42700 - Cukierkowo-babeczkowy diabelski młyn
Symbol: 42700
Dostępność: 30 szt.
Cena: 266.65
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 42700
Dostępność: 30 szt.
Cena: 266.65
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Seria | Friends |
| Zalecany wiek | 7 lat+ |
| Liczba minifigurek do zabawy | 3 szt. |
| Ilość elementów | 602 |
| Instrukcja | Tak |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 250 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 923 g |
| Głębokość opakowania | 57 mm |
| Szerokość opakowania | 382 mm |
| Wysokość opakowania | 262 mm |
| Szerokość | 263mm |
| Długość | 381mm |
| Wysokość | 65mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl