LEGO Friends 42695 - Przyczepa z koniem i źrebaczkiem
Symbol: 42695
Dostępność: 30 szt.
Cena: 122.99 Cena przed promocją: 136.65 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 42695
Dostępność: 30 szt.
Cena: 122.99 Cena przed promocją: 136.65 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Ilość elementów | 279 |
| Liczba minifigurek do zabawy | 2 szt. |
| Instrukcja | Tak |
| Zalecany wiek | 7 lat+ |
| Seria | Friends |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Głębokość opakowania | 60 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 428 g |
| Szerokość opakowania | 259 mm |
| Wysokość opakowania | 219 mm |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 60mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl