LEGO Editions 43019 - Piłka nożna
Symbol: 43019
Dostępność: 30 szt.
Cena: 523.85 Cena przed promocją: 582.05 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 43019
Dostępność: 30 szt.
Cena: 523.85 Cena przed promocją: 582.05 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Instrukcja | Tak |
| Ilość elementów | 1498 |
| Zalecany wiek | 10 lat+ |
| Seria | Editions |
| Wysokość produktu | 220 mm |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,84 kg |
| Głębokość opakowania | 94 mm |
| Szerokość opakowania | 378 mm |
| Wysokość opakowania | 354 mm |
| Szerokość | 375mm |
| Długość | 355mm |
| Wysokość | 90mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl