LEGO Editions 43012 - Cristiano Ronaldo - piłkarskie momenty
Symbol: 43012
Dostępność: 13 szt.
Cena: 125.71 Cena przed promocją: 139.68 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 43012
Dostępność: 13 szt.
Cena: 125.71 Cena przed promocją: 139.68 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Liczba minifigurek do zabawy | 1 szt. |
| Ilość elementów | 490 |
| Zalecany wiek | 10 lat+ |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | Editions |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Szerokość opakowania | 259 mm |
| Wysokość opakowania | 219 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 602 g |
| Głębokość opakowania | 60 mm |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 60mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl