LEGO Duplo 10474 - Kreatywne pojazdy
Symbol: 10474
Dostępność: 2 szt.
Cena: 75.11 Cena przed promocją: 83.46 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 10474
Dostępność: 2 szt.
Cena: 75.11 Cena przed promocją: 83.46 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek | 1,5 roku+ |
| Instrukcja | Tak |
| Ilość elementów | 42 |
| Seria | DUPLO® |
| Głębokość produktu | 60 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Głębokość opakowania | 94 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 642 g |
| Wysokość opakowania | 259 mm |
| Szerokość opakowania | 280 mm |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 92mm |
| Wysokość | 280mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl