LEGO Duplo 10468 - Ciągnik i rynek
Symbol: 10468
Dostępność: 10 szt.
Cena: 69.62 Cena przed promocją: 77.36 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 10468
Dostępność: 10 szt.
Cena: 69.62 Cena przed promocją: 77.36 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Ilość elementów | 18 |
| Zalecany wiek | 2 lata+ |
| Liczba minifigurek do zabawy | 2 szt. |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | DUPLO® |
| Wysokość produktu | 90 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 390 g |
| Szerokość opakowania | 262 mm |
| Wysokość opakowania | 191 mm |
| Głębokość opakowania | 91 mm |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 90mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl