LEGO Duplo 10467 - Dom rodzinny
Symbol: 10467
Dostępność: 20 szt.
Cena: 268.25 Cena przed promocją: 298.06 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 10467
Dostępność: 20 szt.
Cena: 268.25 Cena przed promocją: 298.06 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Liczba minifigurek do zabawy | 5 szt. |
| Zalecany wiek | 2 lata+ |
| Ilość elementów | 84 |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | DUPLO® |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Wysokość produktu | 260 mm |
| Głębokość opakowania | 118 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,33 kg |
| Wysokość opakowania | 378 mm |
| Szerokość opakowania | 354 mm |
| Szerokość | 375mm |
| Długość | 350mm |
| Wysokość | 115mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl