LEGO Duplo 10456 - Wizyta McQueena w warsztacie Wójta
Symbol: 10456
Dostępność: 4 szt.
Cena: 117.51 Cena przed promocją: 130.57 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 10456
Dostępność: 4 szt.
Cena: 117.51 Cena przed promocją: 130.57 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Instrukcja | Tak |
| Zalecany wiek | 2 lata+ |
| Ilość elementów | 35 |
| Seria | DUPLO® |
| Szerokość produktu | 480 mm |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Głębokość opakowania | 91 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 539 g |
| Wysokość opakowania | 191 mm |
| Szerokość opakowania | 354 mm |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 100mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl