LEGO Duplo 10443 - Pierwszy raz na lotnisku
Symbol: 10443
Dostępność: 3 szt.
Cena: 122.99 Cena przed promocją: 136.65 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 10443
Dostępność: 3 szt.
Cena: 122.99 Cena przed promocją: 136.65 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Instrukcja | Tak |
| Zalecany wiek | 2 lata+ |
| Ilość elementów | 23 |
| Seria | DUPLO® |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Głębokość opakowania | 91 mm |
| Wysokość opakowania | 191 mm |
| Szerokość opakowania | 354 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 537 g |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 200mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl