LEGO Disney 43287 - Piknik Olafa i Bruniego
Symbol: 43287
Dostępność: 2 szt.
Cena: 195.62 Cena przed promocją: 217.36 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 43287
Dostępność: 2 szt.
Cena: 195.62 Cena przed promocją: 217.36 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Ilość elementów | 478 |
| Seria | Disney |
| Zalecany wiek | 7 lat+ |
| Instrukcja | Tak |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 230 mm |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 676 g |
| Szerokość opakowania | 260 mm |
| Wysokość opakowania | 220 mm |
| Głębokość opakowania | 93 mm |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 96mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl