LEGO Disney 43286 - Aryskotraci: Urocza Marie
Symbol: 43286
Dostępność: 1 szt.
Cena: 151.25 Cena przed promocją: 168.06 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 43286
Dostępność: 1 szt.
Cena: 151.25 Cena przed promocją: 168.06 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Ilość elementów | 369 |
| Instrukcja | Tak |
| Zalecany wiek | 7 lat+ |
| Seria | Disney |
| Głębokość produktu | 130 mm |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Głębokość opakowania | 70 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 480 g |
| Wysokość opakowania | 190 mm |
| Szerokość opakowania | 260 mm |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 70mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl