LEGO Creator 3w1 31390 - Dekoracyjny obraz z kwiatami
Symbol: 31390
Dostępność: 30 szt.
Cena: 133.60
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 31390
Dostępność: 30 szt.
Cena: 133.60
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Ilość elementów | 348 |
| Zalecany wiek | 8 lat+ |
| Seria | Creator |
| Instrukcja | Tak |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Głębokość opakowania | 46 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 434 g |
| Szerokość opakowania | 262 mm |
| Wysokość opakowania | 191 mm |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 262mm |
| Wysokość | 52mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl