LEGO Creator 3w1 31150 - Dzikie zwierzęta z safari
Symbol: 31150
Dostępność: 20 szt.
Cena: 263.65 Cena przed promocją: 292.94 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 31150
Dostępność: 20 szt.
Cena: 263.65 Cena przed promocją: 292.94 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Ilość elementów | 780 |
| Seria | Creator |
| Zalecany wiek | 9 lat+ |
| Instrukcja | Tak |
| Wysokość produktu | 300 mm |
| Głębokość opakowania | 70 mm |
| Szerokość opakowania | 260 mm |
| Wysokość opakowania | 384 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1 kg |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 260mm |
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl