LEGO Creator 3w1 31136 - Egzotyczna papuga
Symbol: 31136
Dostępność: 30 szt.
Cena: 99.73 Cena przed promocją: 110.81 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 31136
Dostępność: 30 szt.
Cena: 99.73 Cena przed promocją: 110.81 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | Creator |
| Ilość elementów | 253 |
| Zalecany wiek | 7 lat+ |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 220 mm |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 60mm |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl