LEGO City 60367 - Samolot pasażerski
Symbol: 60367
Dostępność: 15 szt.
Cena: 420.21 Cena przed promocją: 466.90 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 60367
Dostępność: 15 szt.
Cena: 420.21 Cena przed promocją: 466.90 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Ilość elementów | 913 |
| Liczba minifigurek do zabawy | 8 szt. |
| Zalecany wiek | 7 lat+ |
| Instrukcja | Tak |
| Seria | City |
| Głębokość produktu | 470 mm |
| Głębokość opakowania | 94 mm |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Waga produktu | 1,8 kg |
| Szerokość opakowania | 480 mm |
| Wysokość opakowania | 380 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Szerokość | 480mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 373mm |
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl