LEGO Architecture 21060 - Zamek Himeji
Symbol: 21060
Dostępność: 1 szt.
Cena: 653.29 Cena przed promocją: 725.88 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 21060
Dostępność: 1 szt.
Cena: 653.29 Cena przed promocją: 725.88 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Seria | Architecture |
| Ilość elementów | 2125 |
| Zalecany wiek | 18 lat+ |
| Instrukcja | Tak |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Wysokość opakowania | 375 mm |
| Szerokość opakowania | 476 mm |
| Głębokość opakowania | 107 mm |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Waga produktu | 2,47 kg |
| Szerokość | 515mm |
| Długość | 390mm |
| Wysokość | 120mm |
• Używać pod nadzorem osoby dorosłej.
• Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia ze względu na ryzyko zadławienia małymi elementami.
• Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ważne informacje.
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl