LANBERG WTYK SIECIOWY RJ45 (8P8C) KAT.5E UTP (100SZT) DO LINKI I DRUTU
Symbol: PLU-5000
Dostępność: 17 szt.
Cena: 30.43 Cena przed promocją: 33.81 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PLU-5000
Dostępność: 17 szt.
Cena: 30.43 Cena przed promocją: 33.81 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Złącze(a) | RJ45 |
| Standard kabla | Cat5e |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Ilość sztuk | 100 |
| Szerokość | 111mm |
| Długość | 48mm |
| Wysokość | 120mm |
• Nie narażaj na działanie wysokich temperatur.
• Nie używaj w wilgotnych miejscach.
• Trzymać z dala od dzieci.