LANBERG WTYK SIECIOWY RJ45 (8P8C) KAT.5E FTP (100SZT) DO LINKI I DRUTU
Symbol: PLS-5000
Dostępność: 3 szt.
Cena: 49.59 Cena przed promocją: 55.10 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PLS-5000
Dostępność: 3 szt.
Cena: 49.59 Cena przed promocją: 55.10 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Izolacja kabla | F/UTP (FTP) |
| Standard kabla | Cat5e |
| Złącze(a) | RJ-45 |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Ilość sztuk | 100 |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 130mm |
• Nie używaj w wilgotnych miejscach.
• Nie narażaj na działanie wysokich temperatur.
• Trzymać z dala od dzieci.