LANBERG PATCHCORD UTP KAT.5E 30M SZARY (FLUKE PASSED) PCU5-10CC-3000-S
Symbol: PCU5-10CC-3000-S
Dostępność: 0 szt.
Cena: 25.88 Cena przed promocją: 28.76 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCU5-10CC-3000-S
Dostępność: 0 szt.
Cena: 25.88 Cena przed promocją: 28.76 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Długość kabla | 30 m |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze męskie |
| Kolor kabla | Szary |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Częstotliwość | 100 MHz |
| Certyfikaty | ANSI/TIA/EIA-568B, FLUKE PASSED |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Standard kabla | kat.5e |
| Średnica zewnętrzna | 4,8 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 170mm |
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.