LANBERG PATCHCORD S/FTP KAT.6A 1M SZARY LSZH CCA (FLUKE PASSED) PCF6A-10CC-0100-S
Symbol: PCF6A-10CC-0100-S
Dostępność: 42 szt.
Cena: 6.11
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCF6A-10CC-0100-S
Dostępność: 42 szt.
Cena: 6.11
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor kabla | Szary |
| Długość kabla | 1 m |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Izolacja kabla | S/FTP (S-STP) |
| Częstotliwość | 500 MHz |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze męskie |
| Materiał płaszcza | Materiał nie wydzielający szkodliwych gazów podczas pożaru(LSZH) |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Certyfikaty | ANSI/TIA/EIA-568B, FLUKE PASSED |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Standard kabla | kat.6A |
| Średnica zewnętrzna | 6 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 138mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 185mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.