LANBERG PATCHCORD S/FTP KAT.6A 0.5M ZIELONY LSZH CCA (FLUKE PASSED) PCF6A-10CC-0050-G
Symbol: PCF6A-10CC-0050-G
Dostępność: 138 szt.
Cena: 4.19 Cena przed promocją: 4.65 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCF6A-10CC-0050-G
Dostępność: 138 szt.
Cena: 4.19 Cena przed promocją: 4.65 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Izolacja kabla | S/FTP (S-STP) |
| Długość kabla | 0,5 m |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Częstotliwość | 500 MHz |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze męskie |
| Kolor kabla | Zielony |
| Materiał płaszcza | Materiał nie wydzielający szkodliwych gazów podczas pożaru(LSZH) |
| Certyfikaty | ANSI/TIA/EIA-568B, FLUKE PASSED |
| Standard kabla | kat.6A |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Średnica zewnętrzna | 6 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 135mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.