LANBERG PATCHCORD KAT.6 FTP 1M NIEBIESKI FP
Symbol: PCF6-10CC-0100-B
Dostępność: 30 szt.
Cena: 4.74 Cena przed promocją: 5.27 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCF6-10CC-0100-B
Dostępność: 30 szt.
Cena: 4.74 Cena przed promocją: 5.27 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Standard kabla | Cat6 |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Złącze 2 | Męska |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Materiał płaszcza | Polietylen o niskiej gęstości (LDPE) |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Długość kabla | 1 m |
| Izolacja kabla | F/UTP (FTP) |
| Częstotliwość | 250 MHz |
| Złączka 1 | Rj-45 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Złącze 1 | Męska |
| Osłona końcówki | Tak |
| Typ przewodu | Żyłowy |
| Średnica zewnętrzna | 5,7 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 120mm |