LANBERG LISTWA ZASILAJĄCA RACK 19" PDU PDU-08I-0200-C20-BK (1U, 16A, 8X IEC C13, 2M, WTYK C20)
Symbol: PDU-08I-0200-C20-BK
Dostępność: 3 szt.
Cena: 130.69 Cena przed promocją: 145.21 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PDU-08I-0200-C20-BK
Dostępność: 3 szt.
Cena: 130.69 Cena przed promocją: 145.21 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 2 m |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 220 - 250 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Moc maksymalna | 4000W |
| Wysokość produktu | 44,5 mm |
| Szerokość produktu | 428 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Głębokość produktu | 44,7 mm |
| Ilość gniazd sieciowych | 8 x gniazdo sieciowe |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Wtyczka | IEC C20 |
| Szerokość | 60mm |
| Długość | 95mm |
| Wysokość | 520mm |
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła.
• Nie używać w wilgotnym środowisku.
• Nie przeciążać listwy większą liczbą urządzeń niż jest to zalecane.