LANBERG KABEL ZASILAJĄCY VDE CEE 7/7 -> C13 3M
Symbol: CA-C13C-11CC-0030-BK
Dostępność: 43 szt.
Cena: 28.25 Cena przed promocją: 31.39 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CA-C13C-11CC-0030-BK
Dostępność: 43 szt.
Cena: 28.25 Cena przed promocją: 31.39 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 3 m |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Złącze 1 | Żeńska |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złączka 2 | CEE7/7 |
| Rozmiar złącza 1 | Pleciony |
| Kąt złącza | 90° |
| Złączka 1 | C13 panel |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Waga wraz z opakowaniem | 309 g |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 210mm |
• Unikać kontaktu kabla z wodą.
• Nie używać kabla, jeśli jest uszkodzony.
• Przechowywać kabel z dala od źródeł ciepła.