LANBERG KABEL ZASILAJĄCY EURO CEE 7/16 -> C7 1.8M (ÓSEMKA)
Symbol: CA-C7CA-10CC-0018-BK
Dostępność: 30 szt.
Cena: 7.16 Cena przed promocją: 7.95 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CA-C7CA-10CC-0018-BK
Dostępność: 30 szt.
Cena: 7.16 Cena przed promocją: 7.95 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złączka 1 | C7 panel |
| Złączka 2 | CEE7/16 |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Złącze 1 | Męska |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Kolor kabla | Czarny |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
| Waga wraz z opakowaniem | 89 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Szerokość | 11mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 150mm |
• Przechowywać kabel z dala od źródeł ciepła.
• Unikać kontaktu kabla z wodą.
• Nie używać kabla, jeśli jest uszkodzony.