LANBERG KABEL USB-C M/M USB4 0.5M 240W 8K 60HZ CZARNO-NIEBIESKI
Symbol: CA-CMCM-44CU-0005-BK
Dostępność: 0 szt.
Cena: 52.99 Cena przed promocją: 58.88 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CA-CMCM-44CU-0005-BK
Dostępność: 0 szt.
Cena: 52.99 Cena przed promocją: 58.88 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ochrona magnetyczna | Tak |
| Rozmiar przewodu AWG | 32/24 |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Złącze 1 | Męska |
| Wersja USB | USB4 Gen 2x2 |
| Złączka 2 | USB C |
| Maksymalne zasilanie USB | 240 W |
| Materiał pokrycia styków | Nikiel |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | USB C |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 40 Gbit/s |
| Długość kabla | 0,5 m |
| Waga produktu | 23 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 82mm |