LANBERG KABEL USB-C(M)->HDMI(M) 1M 4K 60HZ CZARNY CA-CMHD-10CU-0010-BK
Symbol: CA-CMHD-10CU-0010-BK
Dostępność: 0 szt.
Cena: 46.85 Cena przed promocją: 52.05 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CA-CMHD-10CU-0010-BK
Dostępność: 0 szt.
Cena: 46.85 Cena przed promocją: 52.05 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złączka 2 | HDMI 2.0 |
| Szybkość przesyłania danych | 18 Gbit/s |
| Wersja USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Tworzywo kabla | Miedź |
| Rozmiar przewodu AWG | 32 |
| Długość kabla | 1 m |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złączka 1 | USB Type-C |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 140mm |
• Nie narażaj kabla na działanie ekstremalnych temperatur, płynów lub ostrych przedmiotów, aby zapobiec uszkodzeniom.
• Produkty zawierające składniki elektroniczne nie powinny być wyrzucane do zwykłego śmietnika. Zwróć je do punktu zbiórki odpadów elektronicznych.
• Upewnij się, że kabel jest właściwie podłączony, aby uniknąć ryzyka przegrzania lub uszkodzenia sprzętu.