LANBERG KABEL HDMI M/M V2.1 3M 8K 60HZ CCS CZARNY
Symbol: CA-HDMI-30CC-0030-BK
Dostępność: 3 szt.
Cena: 21.02 Cena przed promocją: 23.36 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CA-HDMI-30CC-0030-BK
Dostępność: 3 szt.
Cena: 21.02 Cena przed promocją: 23.36 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kanał Ethernet HDMI | Tak |
| Materiał płaszcza przewodu | Plastik |
| Szybkość przesyłania danych | 48 Gbit/s |
| Rozmiar przewodu AWG | 30 |
| Złącze 2 | Męska |
| Długość kabla | 3 m |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 5120 x 2880 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 7680 x 4320 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Tworzywo kabla | Stal pokryta miedzią (CCS) |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Złącze 1 | Męska |
| Ilość warstw osłonowych | 2 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Torba |
| Waga wraz z opakowaniem | 159 g |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 130mm |