Kurtka hybrydowa męska Berghaus Vaskye Hooded Hybrid Jacket roz. L brązowa
Symbol: 5054773995044
Dostępność: 2 szt.
Cena: 268.25 Cena przed promocją: 298.06 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5054773995044
Dostępność: 2 szt.
Cena: 268.25 Cena przed promocją: 298.06 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Lokalizacja zapięcia | Przód |
| Najlepsze zastosowania | Rowerowa, Styl Życia, Tenis, Trening |
| Główny kolor produktu | Brązowy |
| Dedykowana płeć | Męski |
| Lokalizacja kieszeni | Wewnątrz/zewnątrz |
| Przeznaczenie | W każdym wieku |
| Kieszeń | Tak |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń boczna |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Ilość kieszeni | 2 kiesz. |
| Rodzaj Płaszcza/Kurtki | Kurtka |
| Zakapturzony | Tak |
| Odporny na wiatr | Tak |
| Rozmiar (S/M/L) | L |
| Typ zapięcia kieszeni | Zamek błyskawiczny |
| Długość stroju | Średni |
| Fason Płaszcza/Kurtki | Bluza z kapturem |
| Typ kieszeni | Kieszeń naszywana |
| Typ kieszeni | Kieszeń rozcinana |
| Waga produktu | 1 kg |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Materiały | Poliester |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 265mm |