Kuchnia mikrofalowa PRO 25IX BP
Symbol: PRO25IXBP
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1395.90 Cena przed promocją: 1551.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PRO25IXBP
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1395.90 Cena przed promocją: 1551.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Kuchnia mikrofalowa PRO 25IX BP
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Moc | 1000 W |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Grill | nie |
| Pojemność | 25 l |
| Funkcje specjalne |
|
| Wysokość | 31.1 cm |
| Szerokość | 53.1 cm |
| Głębokość | 43.2 cm |
| Waga | 14.7 kg |
| Termoobieg | nie |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Kolor | inox |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Whirlpool/Indesit/Beko - HWWHR%, HZWHR%, HWIND%, HZIND%, HWBEK%, HZBEK% |