Kuchnia gazowo-elektryczna GKS5B70CLI
Symbol: 740574
Dostępność: 21 szt.
Cena: 2615.40 Cena przed promocją: 2906.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 740574
Dostępność: 21 szt.
Cena: 2615.40 Cena przed promocją: 2906.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Kuchnia gazowo-elektryczna GKS5B70CLI
Najszybszy sposób na upieczenie mrożonych pyszności
Ten wydajny program pieczenia jest idealnym wyborem dla wszystkich mrożonek i dań gotowych.
Proste i skuteczne odszranianie
Piekarniki Gorenje wyróżniają się skuteczną funkcją rozmrażania, która równomiernie rozmrozi każdy głęboko zamrożony produkt. Wystarczy ustawić czas, a resztę pozostawić piekarnikowi!
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Budowa | gazowo-elektryczna |
| Liczba palników / pól grzejnych | 4 |
| Pojemność | 70 l |
| Termoobieg | tak |
| Programator elektroniczny | tak |
| Funkcje piekarnika | szybkie nagrzewanie piekarnika (FastPreheat) pizza para AirFry FrozenBake rozmrażanie grill (grill/opiekacz) ogrzewanie górne + dolne + para wentylator + ogrzewanie górne + ogrzewanie dolne |
| Pozostałe funkcje |
Czyszczenie AquaClean |
| Ruszty | Żeliwne |
| Klasa energetyczna | A |
| Kolor | kremowy |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Głębokość | 59.4 cm |
| Waga | 41.1 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Gorenje - HWGOR%, HZGOR% |