Kuchnia gazowo-elektryczna FSM51330DAOT
Symbol: FSM51330DAOT
Dostępność: 12 szt.
Cena: 1890.00 Cena przed promocją: 2100.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FSM51330DAOT
Dostępność: 12 szt.
Cena: 1890.00 Cena przed promocją: 2100.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Budowa | gazowo-elektryczna |
| Liczba palników / pól grzejnych | 4 |
| Informacje o płycie |
|
| Pojemność | 60 l |
| Termoobieg | tak |
| Programator elektroniczny | tak |
| Funkcje piekarnika | pieczenie 3D termoobieg + grzałka owalna rozmrażanie grill + termoobieg ogrzewanie dolne ogrzewanie dolne + górne (konwencjonalne) grill (grill/opiekacz) |
| Pozostałe funkcje |
Czyszczenie parowe SteamShine |
| Ruszty | Żeliwne |
| Klasa energetyczna | A |
| Kolor | antracyt |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| Waga | 49.7 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Whirlpool/Indesit/Beko - HWWHR%, HZWHR%, HWIND%, HZIND%, HWBEK%, HZBEK% |