Kuchnia gazowo-elektryczna FC-692GWNI
Symbol: FC-692GWNI
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1769.40 Cena przed promocją: 1966.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FC-692GWNI
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1769.40 Cena przed promocją: 1966.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Kuchnia gazowo-elektryczna FC-692GWNI
Gotowanie i pieczenie często idą w parze. Aby były przyjemnością, wymagają niezawodnego sprzętu.
Kuchenki wolnostojące Finlux to pewny wybór. Sprostają oczekiwaniom zarówno początkujących amatorów, jak i kulinarnych pasjonatów.
| Informacje o produkcie | |
| Budowa | gazowo-elektryczna |
| Liczba palników / pól grzejnych | 4 |
| Informacje o płycie |
|
| Pojemność | 69 l |
| Termoobieg | tak |
| Programator elektroniczny | tak |
| Funkcje piekarnika | rozmrażanie pizza grill (grill/opiekacz) ogrzewanie dolne + górne (konwencjonalne) wentylator + ogrzewanie górne + ogrzewanie dolne podwójny grill |
| Pozostałe funkcje |
|
| Ruszty | Emaliowane |
| Klasa energetyczna | A |
| Kolor | inox |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| Waga | 39.96 kg |
| Oznaczenia | |