Kuchnia gazowo-elektryczna 57GEH2.33HZpTaXx
Symbol: 55563
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1669.50 Cena przed promocją: 1855.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 55563
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1669.50 Cena przed promocją: 1855.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Kuchnia gazowo-elektryczna 57GEH2.33HZpTaXx
Pojemność XXL zwiększona pojemność piekarnika pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz ułatwia przygotowanie dużych potraw.
Chłodny front drzwi zastosowanie konstrukcji 3-szybowej oraz wewnętrznej szyby refleksyjnej pozwala zdecydowanie zmniejszyć temperaturę na froncie piekarnika.
Szybki nagrzew Piekarnik osiąga temperature 150oC w 4 minuty, to o 20% szybciej w porównaniu ze standardami.
Timer Ta zapewnia swobodę programowania godziny wyłączenia oraz czas grzania piekarnika.
Rozmrażanie funkcja idealna do rozmrażania potraw takich jak mięso, ryby, pieczywo czy ciasta.
Przepisy na drzwiach przepisy znajdujące się na wewnętrznej stronie drzwi piekarnika to praktyczny poradnik w zasięgu ręki.
Ciche blachy Zaokrąglone brzegi blach gwarantują cichszy, gładki wysuw oraz bezpieczeństwo użytkowania.
| Informacje o produkcie | |
| Budowa | gazowo-elektryczna |
| Liczba palników / pól grzejnych | 4 |
| Informacje o płycie |
|
| Pojemność | 62 l |
| Termoobieg | tak |
| Programator elektroniczny | tak |
| Funkcje piekarnika | grill (grill/opiekacz) ogrzewanie dolne ogrzewanie dolne + górne (konwencjonalne) turbogrill (wentylator + opiekacz) szybkie nagrzewanie piekarnika (FastPreheat) rozmrażanie supergrill (opiekacz + ogrzewanie górne) wentylator + ogrzewanie górne + ogrzewanie dolne |
| Pozostałe funkcje |
Przepisy na drzwiach |
| Ruszty | Emaliowane |
| Klasa energetyczna | A |
| Kolor | inox |
| Szerokość | 50 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| Wysokość | 85 cm |
| Waga | 40.05 kg |
| Oznaczenia | |