Kuchnia gazowo-elektryczna 57GE3.33HZpTaDA(Xx) PIZZA
Symbol: 58657
Dostępność: 15 szt.
Cena: 1900.80 Cena przed promocją: 2112.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 58657
Dostępność: 15 szt.
Cena: 1900.80 Cena przed promocją: 2112.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
57GE3.33HZpTaDA(Xx) PIZZA
Funkcja PIZZA 300°C - Specjalnie dobrane parametry pieczenia - wysoka temperatura 300°C, równomierna cyrkulacja powietrza oraz siła dolnej grzałki sprawiają, że domowa pizza ma idealnie chrupiące, podpieczone od spodu ciasto oraz nie przesuszone składniki. I jest gotowa w kilka minut!
| Informacje o produkcie | |
| Budowa | gazowo-elektryczna |
| Liczba palników / pól grzejnych | 4 |
| Informacje o płycie |
|
| Pojemność | 66 l |
| Termoobieg | tak |
| Programator elektroniczny | tak |
| Funkcje piekarnika | pizza szybkie nagrzewanie piekarnika (FastPreheat) |
| Pozostałe funkcje |
|
| Ruszty | Żeliwne |
| Klasa energetyczna | A |
| Kolor | inox |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| Waga | 41.1 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |